Nápověda 
Deadka
Konec
 
PořadíNázev týmuStart 1Startovní 2Osmisměrka 3Škola šifrování 4Trojice písmen 5U Karhánku 6Kolečka s obrázky 7Myslivecká 8Alchymistická 9Školní 10Pruhovaná 11Žebřík 12Skládání barev 13Dlouhý řetězec 14Starodávné hodiny 15Rozkvetlá louka 16Sportovní Konec
1.  Otcové na tahu
 
17:45 18:40 19:14 19:39 20:24 21:36 23:46 01:00 02:26 02:52 04:49 07:58 08:42 10:17 11:17 12:20 13:33
2.  Spící Volové
 
17:45 18:52 19:38 20:12 21:00 21:44 00:12 01:54 03:24 04:10 05:10 06:49 08:15 10:02 12:00 13:29
3.  Katastrof technik
 
17:45 18:41 19:30 20:03 20:53 22:52 00:56 02:36 05:29 06:00 07:04 08:36 09:41 11:17 13:01 13:58
4.  Vepři ve při
 
17:45 18:31 19:20 19:50 20:43 22:26 01:39 02:25 03:49 04:14 06:08 07:47 08:40 10:25 12:19 13:53
5.  KVÍK!
 
17:45 19:22 19:59 20:50 21:44 22:27 00:32 02:21 03:20 04:00 05:55 09:23 10:34 12:05 13:47
6.  Mlha
 
17:45 19:03 19:46 20:52 21:53 23:05 01:33 03:41 06:34 07:06 08:44 11:29 12:24 13:46
7.  Uvidíme, kolik nás n...
 
17:45 18:55 19:36 20:08 21:19 22:51 01:42 03:26 04:50 06:11 08:05 10:25 12:19 13:46
8.  Millenium Falcon
 
17:45 18:51 19:35 20:12 21:16 22:27 00:54 02:55 05:40 06:26 07:29 09:12 10:44 12:22
9.  Pralinky zvlášť
 
17:45 18:27 19:07 19:47 20:38 22:54 01:29 03:12 05:44 06:20 08:07 10:40 11:20 13:02
10.  Raz dva
 
17:45 18:32 19:09 19:40 20:38 22:13 00:44 02:26 04:46 05:23 07:14 09:44 10:59
11.  Absolutno
 
17:45 19:17 20:07 20:40 21:44 22:50 01:18 02:53 05:43 06:02 09:08 11:20 12:28
12.  Aáaa
 
17:45 18:55 19:32 20:01 20:53 21:48 00:06 01:45 04:12 06:30 07:05 09:15 12:55
13.  Albert Stallone
 
17:45 18:27 19:03 19:30 20:25 21:58 00:18 02:15 04:57 05:23 08:40 11:24 13:38
14.  aha pozdravuje te ema ...
 
17:45 19:03 19:42 20:20 21:22 22:21 00:45 02:43 05:24 06:03 08:23 11:26
15.  Radkova Krychle
 
17:45 19:01 19:42 20:47 21:44 23:31 01:54 04:00 07:07 08:47 10:49 13:11
16.  coredump
 
17:45 19:50 20:25 21:44 22:40 23:54 02:24 04:42 06:49 07:48 10:03 12:50
17.  poliku
 
17:45 20:21 20:56 22:28 00:06 01:35 04:49 07:50 11:31 13:10
18.  Night Wolves
 
17:45 19:05 19:40 20:31 21:43 01:07 03:41 05:36 09:09
19.  Kanonický divisor
 
17:45 19:47 20:31 21:32 23:23 02:16 04:42 07:44 10:51
20.  Brouk v hlavě
 
17:45 20:02 20:56 21:51 23:47 02:08 05:44 08:30 12:20
PořadíNázev týmuStart 1Startovní 2Osmisměrka 3Škola šifrování 4Trojice písmen 5U Karhánku 6Kolečka s obrázky 7Myslivecká 8Alchymistická 9Školní 10Pruhovaná 11Žebřík 12Skládání barev 13Dlouhý řetězec 14Starodávné hodiny 15Rozkvetlá louka 16Sportovní Konec
21.  Klub fanoušků čaje
 
17:45 20:23 21:35 23:44 03:03 09:07
22.  EarlGrey
 
17:45 20:30 22:25 02:53 06:40
23.  Tým
 
17:45 20:23 22:32 04:57 06:59
24.  Neuroní slzy
 
17:45 20:02 21:00
25.  mhuhuamhuhua
 
17:45 20:24 23:07