Zpět na výběr témat...

4 Poker


Laďa (Org), 1.4 2015, 12:34

Jen doplnim, ze FARMA je bezne synonymum pro hospodarstvi, zemedelskou usedlost ci statek. Nenasel jsem (myslim, ze to nejde) takovou karetni kombinaci, aby mel na riveru prohravajici hrac jeste 26 outu. Jinak receno - pismenko Z neslo v tajence pouzit, proto jsme hledali ekvivalent - pokud mozno ne moc dlouhy (aby to nebyl zbytecny opruz).


petržel (Dopijem a pudem...), 1.4 2015, 12:16

Za mě naopak jedna z nejlepších šifer.. Nápovědy jsme si vůbec nevšimli, že se nehledá nejlepší možná karta bylo jasné hned a počet outů byl v podstatě jedinou možnou rozumnou vriantou.. pouze v některých případech chvíli trvalo na některé nezapomenout..


zde (Trololololo), 1.4 2015, 11:03

Za mě jedna z nejslabších šifer. Dlouho jsme se snažili tajenku číst z min/max otazníkové karty, počítání možností nedává při předem opísmenkovaných kartách moc smysl a hlavně je pracné a náchylné na chybu.

Po nápovědě bylo vyluštěno celkem brzy ale výsledek nedával smysl, protože na mapě samozřejmě žádná farma není. Takže jsme brali dead abychom se dozvěděli to samé. Následoval přesun do Želešic kde je autobusová zastávka "Na Kopci" ovšem překvapivě bez farmy. Tam jsme si teprve všimli kóty.

Řekl bych že normální lidi drůbežárně neříkají "Farma". Když děláte 3km přesun, očekával bych torchu přesnosti.


Laďa (Org), 29.3 2015, 08:12

Diskuze k šifře 4


Chcete-li vložit příspěvek, musíte se nejprve přihlásit.